Фарба акрилова AMSTERDAM №222 Неополітанська жовта світла 120 мл

Акція
306.00 грн. -5 %
Ваша знижка: 15.30 грн.
290.70 грн.
Закінчується
Номер товару: 51106213
Артикул: 8712079267971
0

Варіанти вибору:


Назва
Наявність
ціна
15 із 83

Фарба акрилова AMSTERDAM №222 Неополітанський жовтий світлий 120 мл

Високої якості, з бездоганним Неополітанським Світлим Жовтим кольором, неосяжними кольоровими перевтіленнями , з супер-комунікабельністю роботи і максимально-доступною ціною, буде дивовижною знахідкою для всіх художників-початківців, дизайнерів, любителів творчості та декораторів! Високозабезпечена максимальною концентрацією світлостійких неорганічних пігментів і унікальним сполучним акриловою емульсією, Акрилова Фарба здатна рівномірно і вільно лягати на будь-які основи. Працює мастихіном чи пензлем. Її нанесення вільне, рівномірне та впевнене. Має безмежні повноваження у процесі змішування з будь-якими кольорами та допоміжними матеріалами. Добре розмивається водою (або розчинником) для досягнення візуальної акварельності! Шикарно створює багатошарове зображення! Здатна відтворити будь-які тонові акценти кольору з необмеженою різноманітністю! Характеризується швидкістю висихання. Водостійка і світлостійка. Працює без закріплень фікс-активами! Відмінний варіант покупки Неополітанської Світло-Жовтої краси з фантастичними реалізаторськими здібностями!

Базові характеристики
Фасовка Туби
Колір Неаполітанський жовтий світлий
Продавець ARTKOPILKA
Об`єм 120 мл

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари продавця ARTKOPILKA

Мітки: Фарба акрилова AMSTERDAM №222 Неополітанська жовта світла 120 мл

Нещодавно переглянуті
Рекомендовані статті
Відгуки про магазин Переглянути всі відгуки
4.8
Кількість відгуків52
star-y-icon.svg
90%
star-y-icon.svg
4%
star-y-icon.svg
1%
star-y-icon.svg
2%
star-y-icon.svg
1%
Ціна
Якість товару
Доставка
Оцінка магазину
user-icon.svg Інна
09.02.2026
Я людина яка рідко пише відгуки. Але Ви варті того аби його написати. Дуже сподобався Ваш сервіс. Просте замовлення, швидке відправлення та відмінна якість позиції яка буга надійно запаклвана. Зручно, просто та швидко. Дякую вам з..
user-icon.svg Денис
02.02.2026
Чудовий сервіс. Дякую..
user-icon.svg Александр
30.01.2026
Взяли на себя ответственность маркетплейса, а пользовательский опыт стремиться к нулю... Сделал заказ на подарок, общей суммой 9000 грн, получилось, что у четырёх разных продавцов → свистопляска с реквизитами, оплатами, доставкой ..
0
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr
Онлайн курсы IT