Набор наклеек (стикеров) 13 шт, Home for lovers, №374

37.00 грн.
Есть в наличии
Артикул: FD-476558
0

Набор стикеров-наклеек служит для украшения планеров, ежедневников, открыток, альбомов, арт-объектов. Стикеры вырезаны и размещены на подложке, отлично клеятся на любую обезжиренную поверхность. ОсобенностиСо временем не отклеиваются, не выгорают.Размер листа 21см x 16 см.Используемая основа - бумага с клеевым слоем, плотностью 100 г.кв.м
Базовые характеристики
Продавец Deco-Fabric

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Набор наклеек (стикеров) 13 шт, Home for lovers, №374

Рекомендуемые статьи
Отзывы о магазине Все отзывы
4.8
Всего оценок: 24
star-y-icon.svg
89%
star-y-icon.svg
6%
star-y-icon.svg
1%
star-y-icon.svg
0%
star-y-icon.svg
2%
Цена
Качество товара
Доставка
Оценка магазина
user-icon.svg Яна
20.02.2024
Замовила коробку спогадів для немовля. Гадала , що прийде у зібраному вигляді як на сайті. Під час розмови було уточнення щодо мови, але не про те що це конструктор , тобто все прийшло у вигляді фанерок, які треба збирати. Зібрати..
user-icon.svg Шиденко Надія
05.02.2024
Дякую всім працівникам Арткопілочки! За швидку відповідь в вихідний день, повну інформацію по товару і швидку відправку! За чудове ставлення до клієнтів! Це найважливо завжди, а зараз це просто безцінно! ..
user-icon.svg Валентина
27.12.2023
Я хочу подякувати усім працівникам компанії на чолі з чудовим керівником за людяність, розуміння та підтримку в нелегкий час!!!!! Вони безкоштовно надіслали нам папір Folia для проведення освітянського заходу !!! Усім міцного здо..
1
false
false
true
Удалить
Изменить
tr
Онлайн курсы IT